Plastový úložný box S od CURVER – ideální pro ukládání lístků!

Plastový úložný box s víkem má atraktivní design a vysokou kvalitu od značky Curver. Decentně doplňuje jakýkoli dekor domova nebo kanceláře. Je skvělým pomocníkem pro ukládání lístků, učebních materiálů, či kancelářských drobností, které nechcete nechávat volně po stole.

Technické údaje:

Úložný box má rozměr 29,5 x 13,5 x 19,5 cm (š x v x h) a je vyroben z plastu. Vyrábí se ve svěží barvě „lístky“. Jeho hmotnost pouhých 0,3kg umožňuje jeho snadné přenášení a praktické využití.

Obsah balení:

V balení najdete jednu krabičku Curver S, která vám pomůže udržet věci v pořádku. Vzhledem k tomu, že se jedná o stejnou řadu jako ostatní plastové krabičky, můžete ji snadno kombinovat a vytvořit si plnohodnotný systém pro ukládání. Sérii plastových boxů Curver totiž můžete najít v různých velikostech – od velkých krabic na oblečení po malé boxy na stůl.

Nečekejte a pořiďte si tento skvělý pomocník. Pokud máte doma děti a potřebujete pomoci s organizací jejich školních pomůcek, je tento box ideální volbou!

Plastový úložný box S od CURVER – ideální pro ukládání lístků!