Lesklý antracitově šedý květináč Gardenico Elise – dokonalá výzdoba pro váš exteriér!

Svoláváme všechny milovníky okrasných květin, voňavých bylinek i dechberoucích stromků. Nebojte se zapojit fantazii, s dekorativními květináči z kolekce Elise proměníte svůj byt i zahrádku a dodáte jim pořádnou dávku stylu a originality.

Designový kousek od značky Gardenico

To zvládnete se značkou Gardenico, která vyrábí kvalitní květináče a truhlíky z vysoce odolného plastu. Ti jsou navíc odolné vůči mrazu a proti škodlivého UV záření. A to teprve ten design. Získá si vaše srdce jemná leskle černá barva květináče?

O značce Gardenico:

Společnost Gardenico sídlí v továrně s téměř stoletou historií ve výrobě plastových produktů. Do roku 2012 společnost vzrostla a stala se evropským lídrem v designu, vývoji, výrobě, prodeji a marketingu plastových výrobků.

Sama firma o sobě říká: „Nejsme továrna na šablony. Jsme tým specialistů, designérů, vývojářů forem a obalů. Produkt chápeme v souvislostech, od prvního nákresu, přes jeho výrobu, až po finální doručení na pulty obchodů.

Gardenico balí své výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Jsou dlouhodobě odhodláni používat ta nejvhodnější řešení obalů. Tím myslí na přírodu a neustále hledají způsoby, jak snižovat zátěž svých aktivit na životní prostředí.

Věděli jste, že až 73 % zaměstnanců v této firmě jsou ženy? ♥“

Určitě stojí za to podpořit podnik, který nejenže nabízí kvalitní produkty, ale má i silné ekologické a sociální cítění. Nechte se okouzlit kolekcí Elise a přineste do svého domova i zahrady stylový nádech. A co nejlépe se přesvědčit o kvalitě tohoto květináče? Stiskněte sem.

Kocourek na květináči

Krása kvetoucích rostlin a záhonů dokáže zpříjemnit každý den. A když budou umístěny v krásném květináči, tak jako v tom od Gardenico, můžeme si být jistí, že náš exteriér získal elegantní a vkusnou podobu.